RECEPCJA: lasermed@lasermed.pl | +48 22 627 15 84 | ul. Hoża 58/60 | 00-682 Warszawa

Aldona Stachura

Jestem Ordynatorem Oddziału Chirurgii Plastycznej Wojewódzkiego Szpitala nr 5 im. Św Barbary w Sosnowcu, Specjalistą Chirurgii Plastycznej. Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną (obecnie Śląski Uniwersytet Medyczny), Wydział Lekarski w Katowicach.
Doświadczenie chirurgii plastycznej zdobywałam w największych w Polsce ośrodkach leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej prowadzonych przez Konsultanta Krajowego ds. Chirurgii Plastycznej prof.dr hab. n med. Jerzego Strużynę w Łęcznej oraz Konsultanta Krajowego ds. Oparzeń dr n. med. Andrzeja Krajewskiego w Gryficach.

Po uzyskaniu tytułu Specjalisty Chirurgii Plastycznej wróciłam na Śląsk i Zagłębie, rozpoczynając pracę w Szpitalu Wojewódzkim w Sosnowcu. Od 2012 r jestem związana ze szpitalem Angelius Provita.
Uczestniczę w licznych polskich i międzynarodowych kursach i sympozjach naukowych z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Łączenie zarówno technik chirurgii plastycznej (operacyjnych) jak i medycyny estetycznej (nieoperacyjnych) pozwala mi osiągnąć najlepsze możliwe efekty dla konkretnego pacjenta.
Prywatnie lubię sztukę i kulturę – teatr, poezję, muzykę i architekturę.
Moją wielką pasją są antyki.

Warto wiedzieć:

  • PROFHILO

    PROFHILO Preparaty PROFHILO są nowatorskim kwasem hialuronowym produkowanym w specjalnej technologii, stosowanym w profilaktyce i leczeniu starzenia się skóry. Poprawiają jej napięcie, sprężystość i jędrność.  

    Czytaj więcej...

  • Depilacji laserowa z czasopisma Ekspert

    Autor: lek. med. Dorota Prandecka Co warto wiedzieć przed zabiegiem?Do zabiegów depilacji laserowej trzeba się odpowiednio przygotować. Przynajmniej przez 4 tygodnie przed rozpoczęciem zabiegów i w trakcie ich trwania nie wolno wyrywać włosów,...

    Czytaj więcej...

Poznaj naszych specjalistów z dziedziny dermatologii i chirurgii:

Dorota Prandecka

lekarz dermatolog

Joanna Wantuch-Oszczak

lekarz dermatolog

Agnieszka Kryczka

specjalista dermatolog

Marcin Nowak

dr n. med. specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej

dr n.med. Piotr Florczuk-Dąbek

specjalista chirurgii ogólnej

Dominika Białas

Specjalista chorób oczu