RECEPCJA: lasermed@lasermed.pl | +48 22 627 15 84 | ul. Hoża 58/60 | 00-682 Warszawa

Margareta Budner

Dr n.med. Margareta Budner jest specjalistą chirurgii dziecięcej i plastycznej.

Ukończyła Akademię Medyczną w Poznaniu. Odbyła staż podyplomowy w Szpitalu Klinicznym w Gdańsku. Pracowała na oddziale chirurgii dziecięcej WZS w Koninie. Następnie specjalizowała się w dziedzinie chirurgii dziecięcej w klinice Chirurgii Dziecięcej w Szpitalu Klinicznym im. Michałowicza przy ul. Litewskiej w Warszawie oraz w Klinice Chirurgii Dziecięcej i Transplantacji Narządów w Instytucie Pomniku Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. W latach 2008-2015 pracowała w Instytucie Matki i Dziecka w Klinice Chirurgii Dzieci i Młodzieży. W 2014r. uzyskała tytuł dr n. med. z dziedziny chirurgii dziecięcej.

Zdobyła specjalizację z chirurgii plastycznej pod kierownictwem Prof. dr hab. n. med. Jerzego Strużyny. Pracuje we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej, gdzie pełni funkcję koordynatora pododdziału dziecięcego. Specjalizuje się w leczeniu oparzeń, wad wrodzonych twarzy i kończyn, zmian pourazowych i pooparzeniowych oraz znamion olbrzymich i znamion naczyniowych.

Współpracuje ze Stomatologicznym Centrum Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz Kliniką Chirurgii Plastycznej Szpitala im. Prof. W. Orłowskiego w Warszawie.

Odbyła liczne kursy i staże krajowe i zagraniczne m.in. z onkologii, chirurgii i urologii dziecięcej, ginekologii, pediatrii, chirurgii szczękowo-twarzowej, chirurgii plastycznej. Jest autorką licznych opracowań i publikacji naukowych.

Jej hobby to malarstwo, podróże, muzyka.

 

 

 

 

 

 

Warto wiedzieć:

  • PROFHILO

    PROFHILO Preparaty PROFHILO są nowatorskim kwasem hialuronowym produkowanym w specjalnej technologii, stosowanym w profilaktyce i leczeniu starzenia się skóry. Poprawiają jej napięcie, sprężystość i jędrność.  

    Czytaj więcej...

  • Depilacji laserowa z czasopisma Ekspert

    Autor: lek. med. Dorota Prandecka Co warto wiedzieć przed zabiegiem?Do zabiegów depilacji laserowej trzeba się odpowiednio przygotować. Przynajmniej przez 4 tygodnie przed rozpoczęciem zabiegów i w trakcie ich trwania nie wolno wyrywać włosów,...

    Czytaj więcej...

Poznaj naszych specjalistów z dziedziny dermatologii i chirurgii:

Dorota Prandecka

lekarz dermatolog

Joanna Wantuch-Oszczak

lekarz dermatolog

Agnieszka Kryczka

specjalista dermatolog

Marcin Nowak

dr n. med. specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej

dr n.med. Piotr Florczuk-Dąbek

specjalista chirurgii ogólnej

Dominika Białas

Specjalista chorób oczu