RECEPCJA: lasermed@lasermed.pl | +48 22 627 15 84 | ul. Hoża 58/60 | 00-682 Warszawa

Porady dermatologiczne

Porady dermatologiczne

Koszt zabiegu: 150,00 zł

Dermatologia zajmuje się leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci. Zajmujemy się leczeniem trądziku zwykłego i różowatego, łojotokowego zapalenia skóry, alergii skórnych, grzybic skóry i paznokci, "kurzajek" i innych problemów dermatologicznych.

Badamy "pieprzyki" - znamiona barwnikowe i inne "narośla" skórne, zalecamy dalsze postępowanie. Wykonujemy dermatoskopię, chirurgiczne usuwanie zmian skórnych oraz laserowe usuwanie zmian skórnych. Udzielamy porad dotyczących skóry problemowej: suchej, nadwrażliwej, naczyniowej i tłustej.

 

LASERMED w Warszawie zaprasza na szczegółowe konsultacje dermatologiczne.

 

Koszt wizyty dermatologicznej  150 PLN

2016-12-29
Nick: Joanna
Opinia: Polecam Dr Prandecka. Pani Dr ma bardzo dobre podejscie do pacjentow, rowniez maloletnich, tlumaczy cierpliwie. Leczenie przebieglo skutecznie.
2017-11-09
Nick: Iwona
Opinia: Jestem pacjentką dr. Prandeckiej - świetnej specjalistki zarówno w zakresie dermatologii jak i medycyny estetycznej. Jest bardzo dobrym doradcą w podjęciu decyzji dotyczącej zabiegów - zawsze jestem b...
2019-09-01
Nick: Magdalena
Opinia: Dziękuję za likwidację problemu pocenia. Bezboleśnie. Wracam kolejny raz. Dr Prandecka i zespół - dziękuję za fachowe podejście do pacjenta.
2019-09-01
Nick: Hania
Opinia: Skorzystałam z zabiegów laserowych usuwania bliznowca po cięciu cesarskim. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Blizna cieniutka i słabo widoczna. Polecam lasermed.

Warto wiedzieć:

  • Restylane Skinboosters

    RESTYLANE SKINBOOSTERS GŁĘBOKIE NAWILŻANIE POPRAWIAJĄCE OGÓLNĄ JAKOŚĆ SKÓRY. Preparaty Restyalne Skinboosters to preparaty długodziałającego kwasu hialuronowego, który ma silne właściwości chłonięcia wody naturalnie występującej w organizmie. Zabieg ten...

    Czytaj więcej...

  • Depilacji laserowa z czasopisma Ekspert

    Autor: lek. med. Dorota Prandecka Co warto wiedzieć przed zabiegiem?Do zabiegów depilacji laserowej trzeba się odpowiednio przygotować. Przynajmniej przez 4 tygodnie przed rozpoczęciem zabiegów i w trakcie ich trwania nie wolno wyrywać włosów,...

    Czytaj więcej...

Ostatnio dodane opinie naszych klientów:

2014-04-09
Nick: Jola
Opinia: Laser Med poleciła mi koleżanka i jestem bardzo mile zaskoczona. Fachowa opieka i fantastyczne efekt...
2014-05-08
Nick: Agnieszka
Opinia: Dziękuję. moja cera aż promienieje :)

Poznaj naszych specjalistów z dziedziny dermatologii i chirurgii:

Dorota Prandecka

lekarz dermatolog

Joanna Wantuch-Oszczak

lekarz dermatolog

Agnieszka Kryczka

specjalista dermatolog

Tomasz Dębski

specjalista chirurgii plastycznej

Margareta Budner

specjalista chirurgii dziecięcej i plastycznej