RECEPCJA: lasermed@lasermed.pl | +48 22 627 15 84 | ul. Hoża 58/60 | 00-682 Warszawa

Usuwanie przebarwień

Usuwanie przebarwień

Usuwanie przebarwień

Przebarwienia - ciemne plamy. Istnieje duża grupa przebarwień, różniących się miedzy sobą etiologią, lokalizacją oraz obrazem klinicznym.

 

Najczęściej zgłaszają się pacjenci w celu usunięcia "plam wątrobowych" na grzbietach rąk lub na twarzy (w terminologii dermatologicznej takie przebarwienia nazywane są plamami starczymi lub posłonecznymi, gdyż są wynikiem wieloletniej ekspozycji na słońce), piegów i przebarwień typu ostuda - melazma zlokalizowanych na twarzy u kobiet.

Niektóre przebarwienia laserami usuwają się bardzo dobrze. Do tych przebarwień należą: plamy posłoneczne, starcze, "wątrobowe" oraz piegi. Im ciemniejsze przebarwienie tym łatwiej je usunąć. Już po pierwszym zabiegu zwykle osiąga się poprawę o około 50-70%. W razie potrzeby zabieg można powtórzyć po około 8 tygodniach osiągając dalszy postęp rozjaśnienia.

Inne przebarwienia jak na przykład melazma czy plama typu "kawa z mlekiem" usuwają się różnie tzn. trudno jest przewidzieć efekt zabiegu. Nawet jeśli po zabiegu uzyska się poprawę przebarwienie może nawrócić.

 W praktyce zwykle plamy posłoneczne i piegi kwalifikujemy do zabiegu laserowego, a zmiany typu melazma do zabiegu Dermamelan.

 

LASERMED w Warszawie zaprasza na konsultacje przed zabiegami usuwania przebarwień.

LASERMED w Warszawie

LASERMED w Warszawie

 

PRZEBARWIENIA:

Cena PLN

przed zabiegami konsultacja lekarska PŁATNA 150zł.

grzbiety rąk

500

dekolt

400-500

plecy

400-600

cała twarz

1000

policzki

500

policzki i nos

600

2018-11-24
Nick: Patrycja
Opinia: Znalazłam ten salon w internecie, poczytałam opinie i zgłosiłam się na usuwanie piegów. Przemiła obsługa, nie wciskają bajeczek, nie namawiają (a wręcz przeciwnie) do serii zabiegów, jeśli nie jest to...

Warto wiedzieć:

  • Restylane Skinboosters

    RESTYLANE SKINBOOSTERS GŁĘBOKIE NAWILŻANIE POPRAWIAJĄCE OGÓLNĄ JAKOŚĆ SKÓRY. Preparaty Restyalne Skinboosters to preparaty długodziałającego kwasu hialuronowego, który ma silne właściwości chłonięcia wody naturalnie występującej w organizmie. Zabieg ten...

    Czytaj więcej...

  • Depilacji laserowa z czasopisma Ekspert

    Autor: lek. med. Dorota Prandecka Co warto wiedzieć przed zabiegiem?Do zabiegów depilacji laserowej trzeba się odpowiednio przygotować. Przynajmniej przez 4 tygodnie przed rozpoczęciem zabiegów i w trakcie ich trwania nie wolno wyrywać włosów,...

    Czytaj więcej...

Ostatnio dodane opinie naszych klientów:

2014-04-09
Nick: Jola
Opinia: Laser Med poleciła mi koleżanka i jestem bardzo mile zaskoczona. Fachowa opieka i fantastyczne efekt...
2014-05-08
Nick: Agnieszka
Opinia: Dziękuję. moja cera aż promienieje :)

Poznaj naszych specjalistów z dziedziny dermatologii i chirurgii:

Dorota Prandecka

lekarz dermatolog

Joanna Wantuch-Oszczak

lekarz dermatolog

Agnieszka Kryczka

specjalista dermatolog

Tomasz Dębski

specjalista chirurgii plastycznej

Margareta Budner

specjalista chirurgii dziecięcej i plastycznej