RECEPCJA: lasermed@lasermed.pl | +48 22 627 15 84 | ul. Hoża 58/60 | 00-682 Warszawa

Mezoterapia

Metoda ta polega na wstrzykiwaniu do skóry substancji rewitalizujących, regenerujących i nawilżających. Jedną z takich substancji jest kwas hialuronowy, który może być wstrzykiwany jako pojedyncza substancja lub z dodatkiem innych aktywnych składników. Kwas hialuronowy naturalnie występuje w skórze właściwej, utrzymuje jej odpowiednią wilgotność i elastyczność ponieważ ma zdolność wiązania wody (działa jak gąbka). Z wiekiem jego ilość w skórze maleje. Skóra traci wtedy właściwości chłonięcia wody, staje się sucha, mniej jędrna, wiotczeje i powstają zmarszczki.

 

Zwykle przed zabiegiem stosuje się znieczulenie kremem Emla. Nakłada się krem, folię i po godzinie wykonuje się zabieg, który trwa 15-30min. Zabiegi mezoterapii polegają na wykonaniu wielu injekcji (kilkadziesiąt - kilkaset injekcji) w skórę i podaniu w każde miejsce odpowiedniej ilości preparatu. Wykonuje się ją w cyklu ustalonym przez lekarza, dobranym indywidualnie do każdej pacjentki, w zależności od stanu skóry, od miejsca poddanego zabiegowi i od rodzaju użytego preparatu. Po zabiegu mogą pojawić się widoczne i wyczuwalne grudki wstrzykniętego preparatu oraz obrzęk, zaczerwienienie i siniaki. Wymienione objawy są normalną reakcją i ustępują samoistnie po kilku dniach. Najczęściej zabiegi mezoterapii w celu rewitalizacji wykonuje się w skórę twarzy, szyi i dekoltu.

Stosujemy następujące preparaty: RESTYLAN SKINBOOSTERS VITAL, STRETCH CARE, TEOSYAL REDENSITY, TEOSYAL RHA1, VOLITE.

 

LASERMED w Warszawie zaprasza na BEZPŁATNE konsultacje przed zabiegiem mezoterapii.

 

Cena za jedną ampułkę

Cena PLN

STRETCH CARE

600

VOLITE

900

 

PROFHILO

1200

 

Warto wiedzieć:

  • PROFHILO

    PROFHILO Preparaty PROFHILO są nowatorskim kwasem hialuronowym produkowanym w specjalnej technologii, stosowanym w profilaktyce i leczeniu starzenia się skóry. Poprawiają jej napięcie, sprężystość i jędrność.  

    Czytaj więcej...

  • Depilacji laserowa z czasopisma Ekspert

    Autor: lek. med. Dorota Prandecka Co warto wiedzieć przed zabiegiem?Do zabiegów depilacji laserowej trzeba się odpowiednio przygotować. Przynajmniej przez 4 tygodnie przed rozpoczęciem zabiegów i w trakcie ich trwania nie wolno wyrywać włosów,...

    Czytaj więcej...

Ostatnio dodane opinie naszych klientów:

2014-04-09
Nick: Jola
Opinia: Laser Med poleciła mi koleżanka i jestem bardzo mile zaskoczona. Fachowa opieka i fantastyczne efekt...
2014-05-08
Nick: Agnieszka
Opinia: Dziękuję. moja cera aż promienieje :)

Poznaj naszych specjalistów z dziedziny dermatologii i chirurgii:

Dorota Prandecka

lekarz dermatolog

Joanna Wantuch-Oszczak

lekarz dermatolog

Agnieszka Kryczka

specjalista dermatolog

Marcin Nowak

dr n. med. specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej

dr n.med. Piotr Florczuk-Dąbek

specjalista chirurgii ogólnej

Dominika Białas

Specjalista chorób oczu