RECEPCJA: lasermed@lasermed.pl | +48 22 627 15 84 | ul. Hoża 58/60 | 00-682 Warszawa

DERMAMELAN

Dermamelan jest nowoczesnym zabiegiem usuwającym przebarwienia, jest znany od kilku lat. Podstawowym wskazaniem do dermamelanu są przebarwienia typu melasma (ostuda). Są to ciemne plamy zlokalizowane na twarzy, głównie na policzkach, na czole i na skroniach. Są zwykle bardzo wyraźnie odgraniczone od skóry zdrowej, mogą być jasno lub ciemnobrązowe. Początkowo są niewielkie, nieregularne, a z czasem wykazują skłonność do ciemnienia, powiększania się i zlewania w większe skupiska. Nasilają się pod wpływem ekspozycji na słońce. Występują zwykle u kobiet. Na rozwój ostudy maja wpływ trzy główne czynniki: hormony żeńskie, światło słoneczne i predyspozycje genetyczne, dlatego często występują u kobiet z zaburzeniami hormonalnymi, przyjmujących leki hormonalne, antykoncepcyjne czy w ciąży.

Dotychczas nie było tak skutecznego zabiegu usuwającego przebarwienia typu melazma.

Dermamelan usuwa również inne przebarwienia takie jak piegi i plamy posłoneczne. Jednocześnie stymuluje produkcję kolagenu oraz zmniejsza przetłuszczanie skóry i rozszerzone pory.

Procedura zabiegu składa się z dwóch etapów, pierwszy polega na nałożeniu maski w gabinecie lekarskim, drugi na pielęgnacji w domu kremem dermamelan treatment zgodnie z zaleceniem lekarza prowadzącego. Maska nałożona w gabinecie ma kolor musztardy, pacjent zmywa ją po 4 godzinach w domu. Krem dermamelan treatment należy stosować przewlekle według ustalonego indywidualnie schematu. Przez około 1-2 tygodnie po zabiegu skóra jest w różnym stopniu zaczerwieniona i łuszczy się. Każdy pacjent, u którego wykonywany jest zabieg dermamelan powinien profilaktycznie przyjmować przez kilka dni lek przeciwwirusowy Heviran. Efekty zabiegu pojawiają się w ciągu miesiąca. Należy pamiętać, że pacjenci z przebarwieniami powinni do końca życia stosować skuteczną ochronę przed słońcem.

 

DERMAMELAN - 2000PLN  ( w tym krem Dermamelan treatment)

Warto wiedzieć:

  • PROFHILO

    PROFHILO Preparaty PROFHILO są nowatorskim kwasem hialuronowym produkowanym w specjalnej technologii, stosowanym w profilaktyce i leczeniu starzenia się skóry. Poprawiają jej napięcie, sprężystość i jędrność.  

    Czytaj więcej...

  • Depilacji laserowa z czasopisma Ekspert

    Autor: lek. med. Dorota Prandecka Co warto wiedzieć przed zabiegiem?Do zabiegów depilacji laserowej trzeba się odpowiednio przygotować. Przynajmniej przez 4 tygodnie przed rozpoczęciem zabiegów i w trakcie ich trwania nie wolno wyrywać włosów,...

    Czytaj więcej...

Ostatnio dodane opinie naszych klientów:

2014-04-09
Nick: Jola
Opinia: Laser Med poleciła mi koleżanka i jestem bardzo mile zaskoczona. Fachowa opieka i fantastyczne efekt...
2014-05-08
Nick: Agnieszka
Opinia: Dziękuję. moja cera aż promienieje :)

Poznaj naszych specjalistów z dziedziny dermatologii i chirurgii:

Dorota Prandecka

lekarz dermatolog

Joanna Wantuch-Oszczak

lekarz dermatolog

Agnieszka Kryczka

specjalista dermatolog

Marcin Nowak

dr n. med. specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej

dr n.med. Piotr Florczuk-Dąbek

specjalista chirurgii ogólnej

Dominika Białas

Specjalista chorób oczu